zapewniając szerokie możliwości

Innym trendów dzień dla EUR / USD, zapewniając szerokie możliwości handlu z krótkiego boku (wkłada) podczas sesji w Londynie i na początku sesji w USA.

Aby skorzystać z trendu spadkowego, www.opcjeonline.com patrzeć, aby wejść na pullbacks i wyjściem na następnej huśtawka niższe. Korzystanie 0,01% koperty zapewnia kontekst dla pullbacks na wykresie 1 minutę. Technika ta jest skierowana w poprzednich postach opcjeonline dni handlowych, w tym EUR / USD Trades dnia – 08 października

Transakcja 1.

Tuż przed tym handlu, podwójna górna rozwija, a następnie łamie niższe. Przerwa niższe sygnały obecne tempo http://www.opcjeonline.com/topoption/ jest w zgodzie z ogólnym spadkowej dnia.

Rysunek 1. EUR / USD Wykres 1 minutę

Prostokąty na rysunku 1 pokazują wsiadanie i wysiadanie. Wpis jest podejmowane przy górnej pasma z ogranicznikiem 3,5 pip umieszczony w czasie handlu. To mogło Nie klikaj! być niemal natychmiast zredukowane do 2 pipsów (tuż nad pullback wysokie) jak cena zaczęła spadać krótko po wejściu.

Narzędzie Fibonacciego rozszerzeń służy do wyprowadzenia. Najczęstszymi wychodzi się 61,8 lub 100, ale jest stosowany zależy od sposobu agresywnie cena porusza się w kierunku celu. Ze względu na silną presją sprzedaży, poziom 100 był używany, zadzierać zysk 10 tutaj pipsów.

Transakcja 2.

Ten handel doszło krótko po transakcji 1, jak pokazano na rysunku 2. Tuż po wejściu okazało się, że cena akcji była trochę choppier niż w handlu 1. Cena miały tendencję do konsolidacji trochę więcej, a więc w tym czasie pokazując mniej siły niż w pierwszym dniu handlu.

Rysunek 2. EUR / USD Wykres 1 minutę

 

Wskazywało to cel najprawdopodobniej muszą być na poziomie 61,8, zamiast Level Expansion Fibonacciego 100.

Wpis zostanie podjęta w pobliżu górnego pasma, z przystanku 3,5 pip. Gdy cena spadła, przystanek został zredukowany do wysokiej temperaturze po prostu widać, zmniejszając ryzyko do 2,5 pipsów. Wyjście jest podejmowana na poziomie Expansion 61,8 Fibonacciego, z zyskiem 9 pipsów.

Dwa kolejne potencjalne transakcje są oznaczone małymi czerwonymi strzałkami na rysunku 2. Zarówno byłaby opłacalna.

rozważania

Transakcje te zostały podjęte, ponieważ dostosowane do ogólnego trendu, a na ramy czasowe są oglądane (1 minuty wykres) cena była stale czyni dolnym upadki i dolnego maksima (patrz: Wykorzystując Niższe wzloty i wyższe dołki w cenę ).Jest to jedyny czas, strategia ta powinna być stosowana; wytwarza wiele sygnałów, które muszą być odfiltrowane. Filtr podstawowym jest to, że musi być silna tendencja w miejsce, żeby dokonać transakcji.

Narzędzie Fibonacciego Rozbudowa sporządza dla każdego handlu, wykorzystując najnowsze wahania cen. Zapewnia to cel, ale jest nieco subiektywna. Mogę wyciągnąć moje narzędzie Fibonacciego podłączania do różnych poziomów cen niż byłoby, która będzie produkować inny poziom docelowy.

O ile nie ma dużo siły, zawsze zdecydować się na bardziej konserwatywny cel zysku. Alternatywnie, można użyć stałej cel, takie jak 6, 7 lub 8 pipsów. Ponieważ maksymalna przysłona 3,5 pipsy wykorzystujące wykres 1 minuty, 6 do 8 pipsy ustalone docelowe zapewnia dobry stosunek nagroda-do ryzyka, a cel jest nadal prawdopodobne, aby uderzyć.