Binary Trading Strategy

System FX Helper zaprojektowana przez Bright Nnanna i początkowo był zbudowany dla handlu na rynku opcjeonline forex. Jednakże pokażemy jak strategia ta może być przystosowana do handlu binarne opcje rynki, ponieważ aktywa będące przedmiotem obrotu na rynku opcji binarnych to waluty i te same podstawowe zasady stosowane w całym pokładzie.

>>> Kliknij tutaj, aby zalogować się do systemu Helper FX teraz <<<

Podstawowe zasady tego systemu są następujące:

1) W celu opteck określenia pozycji platforma opteck opinie świecy otwarcia na dzień handlu w stosunku do opteck centralnego punktu obrotu (pivot) na dobę.

2) W celu określenia położenia otwarcia świecy dzień w stosunku do pierwszego i drugiego poziomu wsparcia i oporu.

3) Za pomocą oznaczeń z (1) i (2) powyżej w handlu odpowiedniej umowy opcji binarnych.

Określania pozycji otwartej Świeca Daily Pivot

Ponieważ system ten opiera się głównie na codzienne obrotowe i poziomy oporu / wsparcia dla jego IQ Option realizacji, pierwszy krok opcje binarne IQ Option broker w wykorzystaniu tego systemu IQ Option jest, aby pobrać kopię automatycznego kalkulatora punktu obrotu. Jest to plug-in oprogramowania, które automatycznie oblicza i punkty pivot Działki na wykresie aktywów. Można pobrać wersję MT4 od żadnej ze stron, które pojawią się podczas przeprowadzania wyszukiwania Google.

Po pobraniu oprogramowania, należy umieścić go w folderze niestandardowym wskaźnika Topoption używając kolejno: MT4 platforma Topoption broker opinie 2016 klientowi ekspertom Topoption wskaźników. Następnie otworzyć platformę i wykres aktywu chcesz handlować, i dołączyć go tam. Punkty obrotowe są wyświetlane automatycznie.

otwiera się na rynku walutowym za tydzień w 2100hrs GMT w niedzielę, a my wykorzystać ten czas jako punkt odniesienia dla rynku otwartym codziennie tygodnia. Po opcje binarne strajkach zegar 2100hrs opinie oszustwo opcje binarne GMT otworzyć wykres 15 minut opcje binarne składnika aktywów do obrotu i wyprowadzić pozycję otwarcia świecy w stosunku do dziennego obrotu, S1 i R1 punktów odniesienia.

1)    Czy rynek otworzy się powyżej lub poniżej dziennej przegubu?

  • nastawienie rynku na dzień jest uparty, jeżeli cena otwarcia otwartej świecy znajduje się powyżej codziennej przegubu.Przedsiębiorca będzie zatem szuka okazji, aby kupić CALL, wysoki, UP lub wzrost umowy w zależności od nomenklatury stosowanej przez binarnej opcji brokera .
  • nastawienie rynku na dzień jest uparty, jeżeli cena otwarcia otwartej świecy znajduje się poniżej dziennego przegubu.Przedsiębiorca będzie zatem szuka okazji do Plus500 zakupu PUT, niski, lub Plus500 platforma opcje binarne zsunięcie umowy w Plus500 zależności od nomenklatury stosowanej przez binarnej opcji brokera.

2)    Jak daleko od codziennego przegubu z rynku otworzyć?

  • Jeżeli cena otwarcia jest 30pips lub mniej od codziennego przegubu, to nie jest to dobra okazja handlowa. Przedsiębiorca powinien umożliwić cena aktywu pullback lub odbić do codziennego przegubu, a następnie zakup binarny kontrakt w handlu składnik aktywów zgodnie z nastawienia rynku na otwarciu następnego 15 minut świecy.
  • Jeżeli cena otwarcia jest większa niż 60pips od codziennej przegubu i jest pomiędzy R1 i S1, to nie ma handlu.
  • Jeżeli cena otwarcia jest większa niż 60pips a rynek jest powyżej lub poniżej S1 R1, jeden z następujących scenariuszy handlowych (3) będzie odgrywać obecnie.

 

Wykres pokazujący zachowanie cen aktywów na codzienne przegubu według wytycznych pullback

3)    Rynek otwiera się powyżej lub poniżej R1 S1: co dalej? 

a) powyżej, R1 otwartego rynku sprzyjać będzie pullback do codziennej przegubu. Jeśli jest przerwa R2, zakup upadek, DOWN lub umieścić kontrakt z upływem handlu co najmniej dwie godziny.

b) Otwarty poniżej S1 będzie sprzyjać bounce do codziennej przegubu. W przypadku przerwy w S2, zakup rosnąć, UP lub zadzwoń do umowy z upływem handlu co najmniej dwie godziny.

Strategia ta musi być dokładnie sprawdzony przez przedsiębiorcę na demo przed wykorzystaniem go na żywo konta, aby upewnić się, że wszystkie scenariusze i zasady są właściwie rozumiane.