Analiza Świecznik

Witam wszystkich, ulubione naczelnych handlowym tutaj, a dziś postanowiłem chciałem iść trochę głębiej w ceny akcji i analizy świeca kija. Kiedy patrzymy na wykres, istnieje wiele sposobów można użyć wykresu do reprezentowania ruch w cenie każdego ustawionego okresu czasu. Kontrola oszustwa Jedna osoba może wolą patrzeć na wykresie liniowym, inny może ochotę wykresy słupkowe, a może nawet powierzchnia lub wykresy Heiken-ashi. Chodzi o to, istnieje wiele sposobów, aby ruch na wykres cen, jednak moim ulubionym jest „świecznika” Sposób kreślenia.

W wykres świecowy jesteśmy w stanie dostrzec kształty, które reprezentują, w których cena jest otwarty i gdzie cena jest zamknięty. Jeżeli cena jest otwarty i gdzie cena ma zamknięte nazywamy „ciało” świecy. Obszar ten jest często reprezentowany przez kolor zielony / szybkie kliknięcie czerwony w kształcie jakiegoś rodzaju prostokąta lub kwadratu. Jeśli organizm nie jest obecnie lub w zamknięciu wyższa niż w poprzednim świece zamknąć kolor ciała jest zazwyczaj reprezentowany w kolorze zielonym. Jeśli w pobliżu jest niższa od końca poprzedniego świecy ciało jest zwykle reprezentowany przez kolor czerwony.Jest też część świecy powyżej i / lub poniżej ciała, które jest pojedyncza linia przedłużenia odległości od korpusu świecy. Linia ta nazywana jest również „knot” lub „ogon” świecy i jest rada tak samo ważne jak korpusu świecy. Knot świecy reprezentuje gdzie cena przeniósł się niezależnie od tego, co ostatecznie zamyka się w ramach czasowych przewidzianych dla każdego świecy.

Znaczenie zrozumienia co Każda świeca jest szczególny kształt, wielkość i liczba ta jest najważniejsza w akcji cenowej. Kiedy patrzymy na świece, pewne wzorce mają tendencję, aby pokazać uparty lub teraz mówi niedźwiedzi ruch i może stać się silny sygnałprzynajmniej dodać do potwierdzenia którego cena sposobem jest kierowany do następnej świecy. Istnieje wiele różnych typów świec, które pokazują silny niedźwiedzi lub uparty tempa, jednak chciałbym poruszyć jeden w szczególności do tego postu.

 

Jednym z najważniejszym świece w moim zdaniem jest „Pin Bar”. Pasek kołek jest świeca, który ma bardzo dużą http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ knot, który jest znacznie większy niż w korpusie świecy z małym lub bez knota, po przeciwnej stronie świecy. Pasek pin jest bardzo ważnym czynnikiem określającym odwrócenia na rynku. Ogólnie rzecz biorąc, im większy knot i mniejsze ciało, tym silniejsza jeden sygnał może mieć, że trend się zmieni lub przejść w okres http://www.opcjeonline.com/plus500/ konsolidacji. Podczas oglądania ruch na rynku, uważam pinbars które są wokół poziomów wsparcia lub oporu być kopalnie złota tak powiem. Mam załączeniu obraz barze pin pokazać dokładnie to, czego szukam, gdy wykorzystując ten wzór świeca z ruchami cen. Spróbuj, a może chcesz wyniki!